Kamera sportowa GoPro HERO3+ Silver Edition

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 987,00 zł 987.00
Cena netto: 802,44 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: GoPro
Kod produktu: 945C-545D1
Pin It

Opis

GOPRO HERO3+ SILVER EDITION

GoPro Hero3+ Silver Edition jest nie tylko 20% mniejsza i 15% lżejsza od wcześniejszych modeli – kamera jest dwukrotnie wydajniejsza – co czyni najnowsze GoPro najmocniejszym modelem Silver Edition w historii. Poręczna, dostosowana do montażu na szerokiej gamie mocowań, wodoszczelna do 40 metrów, nowoczesna kamera sportowa rejestruje obraz wideo wysokiej jakości w rozdzielczości Full HD 1080p i 60 kl./s oraz zdjęcia w rozdzielczości 10 Mpix z prędkością nawet 10kl./s. Z wbudowanym, 4-krotnie szybszym niż dotychczas modułem Wi-Fi, ulepszoną możliwością pracy przy słabym oświetleniu w trybie Low-Light, pracującą 30% dłużej baterią i pełną kompatybilnością ze wszystkimi mocowaniami oraz akcesoriami do kamer GoPro – HERO3+ Silver Edition sprawia, że nagrywanie filmów i ich udostępnianie w mediach społecznościowych, nigdy wcześniej nie było tak łatwe i przyjemne.

GoPro HERO3+ Silver Edition - Kamera jest 20% mniejsza i 15% lżejsza od poprzedniego modelu.

DWUKROTNIE WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Kamera GoPro HERO3+ nagrywa obraz w rozdzielczości Full HD 1080p przy 60kl./s, a w rozdzielczości 720p w 120kl./s, co sprawia, że nowy model jest dwukrtonie wydajniejszy niż poprzednik.Zastosowanie nowoczesnego przetwornika wideo i algorytmu optymalizacyjnego umożliwiło kamerze HERO3+ Silver Edition rejestrowanie wysokiej jakości obrazu wideo w rozdzielczości Full HD 1080p przy 60kl./s, a w rozdzielczości 720p w 120kl./s, oraz przełożyło się bezpośrednio na poprawienie jakości obrazu nagrywanego przy słabym oświetleniu. Połączenie tych wszystkich czynników w jednym urządzeniu sprawiło, że najnowszy model jest dwukrotnie szybszy od swojego poprzednika.

PROFESJONALNA JAKOŚĆ WIDEO

Niesamowita jakość nagrywanego materiału wideo sprawiła, że GoPro stałą się globalną firmą o największej sprzedaży kamer sportowych na świecie, a model HERO3+ Silver Edition kontynuuje firmowe tradycje. Wysoka rozdzielczość i tryby wideo z dużą liczb klatek na sekundę 1080p60, 960p60 oraz 720p120, przekładają się na profesjonalnej jakości ujęcia i umożliwiają nagrywanie niezwykle płynnych ujęć typu slow-motion.

NIEZWYKLE WYDAJNY TRYB FOTOGRAFICZNY

GoPro HERO3+ Silver Edition - Nowoczesny tryb fotograficzny z możliwością seryjnej rejestracji ujęć, nawet do 10 klatek na sekundę.HERO3+ Silver Edition umożliwia rejestrowanie ujęć statycznych w wysokiej rozdzielczości 10 Mpix, z prędkością nawet do 10 klatek na sekundę – tryb idealny do szybkich sekwencji sportowych, gdzie bardzo często tylko ta jedna sekunda decyduje o wszystkim – o niezwykłym widowisku, rezultacie zawodów, czy podium. Tryb Time Lapse umożliwia rejestrowanie serii ujęć w wybranych przez użytkownika interwałach czasowych 0,5, 1, 2, 5, 10, 30 lub 60 sekund.

Z najnowszym modelem serii Silver Edition nie musisz ograniczać sie wyłącznie do nagrywania filmów - wydajny tryb fotograficzny przeniesie Cię do świata fotografii sportowej na zupełnie nowym, wysokim poziomie.

ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ NAGRYWANIA W SŁABYM OŚWIETLENIU

Zoptymalizowany algorytm przetwornika wideo oraz zmodyfikowany sensor umożliwiają rejestrowanie jeszcze czystszego obrazu w gorszych warunkach oświetleniowych.Dzięki wprowadzeniu znacznych modyfikacji sensora, kamera HERO3+ Silver Edition udostępnia swoim użytkownikom niedostępne dotychczas w tego typu urządzeniach możliwości nagrywania materiału wideo w otoczeniu charakteryzującym się niskim oświetleniem. Wprowadzenie nowych algorytmów optymalizujących nagrywanie obrazu w słabym świetle, poprawiło również ogólną jakość rejestrowanego materiału.

OSTRZEJSZY OBRAZ I MNIEJSZA DYSTORSJA

Nowoczesny obiektyw zapewnie jeszcze ostrzejszy obraz, charakteryzujący sie trzykrotnie mniejszą ilością artefaktów i mniejszą dystorsją.Ciesz się ostrzejszymi i jeszcze bardziej przejrzystymi ujęciami o zredukowanej dystorsji. Kamera Hero3+ Silver Edition zwiększa ostrość rejestrowanego obrazu, a dzięki wprowadzonym ulepszeniom w optyce obraz posiada dodatkowo 3-krotnie mniej artefaktów. To prawdziwa ewolucja technologiczna od GoPro, która da Ci jeszcze więcej radości i przyjemności z przeglądania zarejestrowanego materiału wideo.

ULEPSZONA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

GoPro HERO3+ Silver Edition, dzięki zaawansowanej technologii redukcji szumu rejestruje dźwięk najwyższej jakości.Jakość rejestrowanego dźwięku jest tak samo ważna jak jakość obrazu. GoPro HERO3+ Silver Edition została poddana licznym zabiegom modernizacyjnym, których celem było zwiększenie możliwości kamery w zakresie rejestracji nawet najsubtelniejszych odgłosów otoczenia - bez znaczenia, czy nagrywasz odgłos pracy silnika swojego motoru lub samochodu, muzykę czy swój własny głos. Zaawansowana technologia redukcji szumu wiatru umożliwia otrzymanie niezakłóconej ścieżki audio, nawet podczas rejestracji przy dużych prędkościach.

30% DŁUŻSZA PRACA NA BATERII

Algorytmy optymalizujące umozliwiają kamerze dłuższą o 30% pracę na jednej baterii.

Dysponując wydłużoną o 30% możliwością pracy na jednej baterii, jesteś teraz w stanie uchwycić jeszcze więcej niesamowitych ujęć bez konieczności wymiany źródła zasilania. Takie rozwiązanie to również dużo mniej sytuacji stresowych, w których rozładowanie baterii uniemożliwia dalsze nagrywanie sportowych emocji.


KONTROLUJ. PRZEGLĄDAJ. UDOSTĘPNIAJ.

GoPro APP umożliwia zdalną kontrolę nad kamerą na urządzeniach z systemem Google Android, Apple iOS oraz Windows 8.

Aplikacja GoPro App umożliwia bardzo łatwą kontrolę Twojej kamery GoPro. Oprogramowanie udostępnia ponadto szereg nowych funkcji, przy użyciu których w bardzo szybki I łatwy sposób podzielisz się swoim materiałem z rodziną I znajomymi. GoPro App to pełna zdalna kontrola nad wszystkimi funkcjami kamery. Zobacz świat okiem obiektywu Twojej kamery, dzięki funkcji podglądu kadru na żywo, która umożliwi Ci jeszcze precyzyjniejsze dopasowanie rejestrowanego kadru do Twoich oczekiwań. Przeglądaj zrobione zdjęcia i oglądaj nagrane filmy, a jeśli chcesz – udostępnij zawartość kamery swoim znajomym i rodzinie za pomocą wiadomości e-mail, Instagramu, Facebooka i wielu innych mediów.

4-KROTNIE SZYBSZY MODUŁ WI-FI

Zmodernizowany moduł Wi-Fi umożliwia 4-krotnie szybszy transfer danych.

Unowocześniony moduł Wi-Fi umożliwia 4-krotnie szybszy niż do tej pory podgląd plików wideo i jeszcze szybsze współdzielenie zarejestrowanej treści za pomocą aplikacji GoPro App w Internecie i mediach społecznościowych typu Facebook, Twister, czy YouTube. Ciesz się ulepszoną łącznością z bezprzewodowym pilotem WiFi do zdalnego zarządzania funkcjami kamery (w sprzedaży jako akcesorium dodatkowe), który umożliwia pełną kontrolę nawet na grupą 50 kamer, w odległości do 180 metrów.

Dane techniczne GoPro HERO3+ Silver Edition: Rozdzielczość  1080p (16:9), 960p (4:3), 720p (16:9), WVGA (16:9). Klatkarz w zakresie 25 - 120 kl/s. Brak wsparcia ProTune. Kąty widzenia w zakresie od wąskiego do ultra szerokiego.

Dane techniczne GoPro HERO3+ Silver Edition: Dostępne tryby fotograficzne umożliwiają wykonanie pojedynczego zdjęcia, serii zdjęć do 10 ujęć na sekundę, zdjęć poklatkowych typu "time lapse", w rozdzielczości 10 MPix, 7 MPix lub 5 MPix.

Dane techniczne GoPro HERO3+ Silver Edition: Kamera posiada wbudowany zmodernizowany moduł Wi-Fi o zwiększonej czterokrotnie przepustowości dla jeszcze szybszego dostępu do nagranego materiału oraz jeszcze wygodniejszej zdalnej kontroli.

Zawartość zestawu: Kamera GoPro HERO3+ Black Edition, wodoszczelna obudowa do 40 metrów, pilot Wi-Fi, szybkozłączka, szybkozłączka pionowego montażu, zakrzywione i płaskie mocowanie samoprzylepne, trójstronne ramie montażowe, kabel USB do ładowania, akumulator o zwiększonej pojemności.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl