Kamera sportowa Drift HD GHOST

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 899,00 zł 899.00
Cena netto: 730,89 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.73269
Producent: Drift Innovation
Kod produktu: 9C89-7854E
Pin It

Opis

DRIFT HD GHOST

Kamera Drift HD GHOST wraz z pilotem dwukierunkowym z wbudowanymi diodami LED do zdalnego zarządzania urządzeniem.

Drift Innovation jest wiodącym brytyjskim producentem innowacyjnej technologii sportowej, specjalizującym się w utrwalaniu i przetwarzaniu obrazu oraz jego współdzieleniem na wszystkich dostępnych obecnie platformach. Firma została założona przez pasjonatów sportów ekstremalnych, którzy swoje pomysły i marzenia przekuli w produkt mający aspirację zrewolucjonizować rynek kamer dla najbardziej wymagających. Firma, która od lat dążyła do stworzenia produktu maksymalnie wytrzymałego, wykorzystującego najwyższej jakości przetworniki obrazu i dźwięku oraz najnowsze oprogramowanie postanowiła przekuć swoje pomysły w produkt i tak powstał Drift HD GHOST - najnowszy owoc wielu lat prac z najlepszymi sportowcami i entuzjastami wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej.

Drift HD GHOST został w całości przeprojektowany i od podstaw zmieniony względem poprzednich modeli i w chwili obecnej jest jedną z najbardziej zaawansowanych i najlepiej wyposażonych kamer sportowych dostępnych na polskim rynku. Całkowicie nowoczesne rozwiązania elektroniczne w połączeniu z wysokiej klasy siedmioelementowym obiektywem oraz funkcjonalnością i ergonomią użytkowania na najwyższym poziomie, nie pozostawiają złudzeń o w pełni profesjonalnym przeznaczeniu urządzenia.

Kamerę HD GHOST już standardowo wyposażono we wszystko, czego entuzjaści aktywności sportowych mogą potrzebować. Liczba mocowań i akcesoriów, które klient otrzymuje wraz z kamerą świadczy o bardzo poważnym podejściu firmy do odbiorców swojej oferty. Wyposażony w 11 Mpix matrycę GHOST reprezentuje obecnie sportowe kamery z najwyższej półki, dzięki czemu zapewnia krystalicznie czysty obraz 1080p oraz nieosiągalną do tej pory dla tego typu urządzeń jakość zdjęć. To wszystko i wiele innych już teraz jest w zasięgu Twojej ręki. Z tą niezwykle innowacyjną kamerą sportową nie ogranicza Cię już nic prócz wyobraźni!

WBUDOWANY 2-CALOWY KOLOROWY EKRAN POKRYTY GORILLA GLASS® - WYRAŹNY OBRAZ BEZ ZARYSOWAŃ

Kamera Drift HD GHOST z wbudowanym wysokiej jakości dwucalowym wyświetlaczem LCD.

Do największych zalet sportowych kamer Drift należy niezaprzeczalnie najwyższej jakości ekran. W przypadku kamery GHOST zaleta ta jest jeszcze bardziej widoczna. Ekran zyskał istotnie na rozmiarze i dysponuje obecnie rozmiarem 2 cali, a ponadto prezentuje jaśniejszy, bardziej kontrastowy i ostrzejszy obraz, który jest widoczny również w świetle słonecznym.

Co istotne, w Drift HD GHOST po raz pierwszy zastosowano powierzchnię ochronną CORNING® GORILLA GLASS® w ekranie kamery sportowej. Powłoka ta, stosowana obecnie w telefonach komórkowych z najwyższej półki cenowej, będzie chroniła teraz również ekran Twojej kamery sportowej! Wszystko to, w połączeniu z wyjątkowo prostym i intuicyjnym, graficznym MENU, dostępnym również w języku polskim oraz od nowa rozplanowanymi przyciskami sprawa, że obsługa urządzenia jest czystą przyjemnością, której nie straszne są grube sportowe rękawiczki ochronne.

Większy i wyraźniejszy ekran to również albo i przede wszystkim pełna kontrola nad kadrem. Od dziś nie będzie już konieczności nagrywania materiału „na oko”, ani tym bardziej nie złapanych w obiektywie elementów czy nieciekawych i nieprzydatnych ujęć. Ekran kamery to również natychmiastowy dostęp do nagrań i zapisanych zdjęć. Zobacz co nagrałeś i podziel się tym z swoimi znajomymi i rodziną!


BEZPRZEWODOWY I DWUKIERUNKOWY PILOT Z DIODAMI LED O ZASIĘGU DO 10 METRÓW - PEŁNA KONTROLA POD RĘKĄ!

Dla każdego użytkownika kamery sportowej najważniejsza jest wygoda i ergonomia obsługi w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Przez wiele lat bardzo częstym problemem było stwierdzenie czy kamera aktualnie rejestruje materiał. Powodem tego stanu rzeczy był wskaźnik nagrywania zamontowany jedynie na kamerze, co zmuszało użytkowników do zdejmowania kasków, lub przerywania pracy by sprawdzić aktualny status urządzenia. Przyznaj ile razy zdarzyło Ci się spojrzeć na swoją kamerę dla pewności, czy działa i aktualnie nagrywa materiał? Twoja twarz na początku każdego kolejnego pliku?

Drift HD GHOST wraz ze zdalnym pilotem dwukierunkowym umożliwia łatwe i wygodne zarządzanie kamerą.

Kamera Drift HD GHOST współpracuje z bezprzewodowym pilotem dwukierunkowym w odległości do 10 metrów.

Bez wątpliwości jest to bardzo irytujące, ale teraz dzięki zastosowaniu nowego rozwiązania w pilocie kamery sytuacja ta nie będzie już miała miejsca, a Twoje nerwy zostaną oszczędzone. Drift HD GHOST jest bowiem standardowo wyposażony w dwukierunkowy pilot z dużymi diodami LED i przyciskami, dzięki którym użytkownik jest w stanie bez problemu obsłużyć podstawowe funkcje kamery/aparatu, a także sprawdzić aktualny status urządzenia w odległości do 10 metrów. Znajomy widok zdejmowania zapiętego kasku na stoku? Zatrzymywanie się i przerywanie sobie radości z wykonywania ulubionej czynności tylko po to, by upewnić się w jakim trybie pracuje aktualnie kamera? Nie przeszkadzaj sobie - nie tym razem! Z najnowszą kamerą sportową od Drift Innovation to już przeszłość!

MODUŁ Wi-Fi ORAZ APLIKACJA DRIFT APP UMOŻLIWIAJĄCA ZDALNĄ OBSŁUGĘ KAMERY NAWET DO 100 METRÓW!

Aplikacja Drift App - Kamera sportowa pod pełną kontrolą na Twoim telefonie z systemem Google AndroidDrift App umożliwia pełną kontrolę kadrów, zmianę ustawień trybów nagrywania oraz przeglądanie nagranego materiału, a to wszystko w odległości nawet do 100 metrów od kamery!Aplikacja Drift App - Kamera sportowa pod pełną kontrolą na Twoim telefonie z systemem apple iOS

Kamera Drift HD GHOST standardowo wyposażona jest w obsługę technologii Wi-Fi. Dzięki darmowej aplikacji Drift APP połączenie kamery ze smartfonem (Apple iOS®, Google Android®) to czysta przyjemność, a także niebywała wygoda obsługi urządzenia. Połączenie smartfona z kamerą umożliwia pełną kontrolę nad urządzeniem i jego parametrami, podgląd kadru, a nawet obejrzenie galerii wykonanych zdjęć w odległości nawet do 100 metrów od kamery! Czy potrzeba czegoś więcej? Jeśli tak, proszę bardzo.

BATERIA O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI

Kamera Drift HD GHOST wyposażona w niezwykle wydajną baterię 1700mAh umożliwiającą pracę do 3,5 godziny.

Podczas, gdy konkurencja zmniejsza pojemność baterii, a w rezultacie czas pracy kamery – w modelu Drift HD GHOST uczyniono dokładnie odwrotnie. Akumulator 1110 mAh zastosowany w poprzednich modelach zamieniono na ogniwo o pojemności 1700 mAh, oferujące czas pracy do 3 godzin w trybie Full HD. Teraz nie staniesz już przed koniecznością wożenia ze sobą kompletu dodatkowych baterii by zapewnić sobie komfort pracy w terenie.

CZAS POD KONTROLĄ DZIĘKI UNIKALNEJ I REWOLUCYJNEJ FUNKCJI TAGOWANIA WIDEO!

Bardzo często znajdujemy się w sytuacji, gdy możliwości uchwycenia wyjątkowego ujęcia jest bardzo niewiele - najczęściej możliwość jest tylko jedna. W takim właśnie momencie - gdy pracujesz pod presją i chcesz uniknąć irytacji związanej z brakiem nagrania być może kluczowego dla całego materiału ujęcia, firma Drift wraz z najnowszym modelem, wyposaża Cię w absolutnie unikalną i obecnie jedyną na rynku funkcję cofania czasu. Kamera Drift HD GHOST rejestruje obraz w buforze wewnętrznym nie zapisując go na karcie, dopóki nie zdecydujesz inaczej. W ten sposób możesz nagrać materiał 1080p do 5 minut wstecz i uchwycić właśnie to co się wydarzyło przed chwilą - to czego potrzebujesz!

Do tego wszystkiego dodaj zalety nowego pilota i zdecydowanie powiększoną baterię, a okaże się, że całodzienne nagrania w terenie bez doposażania się w tuzin dodatkowych baterii i kart pamięci to żaden problem. Czy nie na to czekaliśmy? Wreszcie jest to dostępne w zasięgu ręki! To prawdziwa rewolucja, którą docenią wszyscy Ci, którzy do tej pory musieli oglądać godziny nagrań w poszukiwaniu konkretnego zdarzenia, albo co gorsza Ci, którzy z powodów słabej baterii czy kończącego się miejsca na karcie pamięci, nie nagrali go wcale.

NOWOCZESNY, SIEDMIOELEMENTOWY, OBRACANY I WYMIENNY OBIEKTYW

Mocowania i uchwyty do kamer Drift umożliwiają pewny i stabilny montaż urządzenia do różnych powierzchni.

Kamera Drift HD GHOST wyposażona w nowoczesny, obracany obiektyw umożliwiający łatwą korekcję kadru.W kamerze zastosowano zupełnie nowy, opracowany od podstaw obiektyw. Celem prac było osiągnięcie idealnego obrazu HD, niezależnie czy nagrywamy na pustyni, wysoko w górach, czy w gorszych warunkach oświetleniowych. To bardzo duże wyzwanie dla producenta tego typu urządzeń, ale udało się! Obraz rejestrowany przez kamerę jest krystalicznie czysty i ostry, barwy dążą prawidłowo do neutralności, a możliwość jednoczesnego nagrywania video i wykonywania zdjęć 11MP będzie z pewnością pomocna w uniknięciu utracenia ciekawego kadru.

Kamera HD GHOST przejęła bardzo wygodne rozwiązanie od swoich poprzedników – obracany, wymienny obiektyw. Zastosowanie tego typu układu optycznego umożliwia korekcję kadru przy pomocy samego obiektywu w przypadku mocowania kamery na powierzchniach niewypoziomowanych (np. but narciarski, czapka, kierownica, ramię użytkownika), oraz szybką wymianę w przypadku jego ewentualnego uszkodzenia.

ZAAWANSOWANA OBRÓBKA AUDIO

Zastosowany w kamerze wbudowany mikrofon to przykład praktycznego wykorzystania nowoczesnych rozwiązań adaptacyjnych, najnowszej myśli technicznej oraz lat doświadczenia na rynku. Dzięki nowoczesnemu przetwornikowi audio i zastosowaniu rozwiniętych algorytmów przetwarzania cyfrowego możliwa jest zaawansowana redukcja szumów i zapewnienie użytkownikowi najczystszego dźwięku na rynku.

ODPORNOŚĆ NA WODĘ BEZ DODATKOWEJ KASETKI DO 3 METRÓW

Konstrukcja tej wyjątkowej kamery sportowej jest na tyle szczelna, że zdecydowana większość sportów wodnych może być rejestrowana bez dodatkowych elementów ochronnych, często niepotrzebnie powiększających gabaryty i zmniejszających funkcjonalność. Dzięki temu twój portfel nie będzie ucierpi na kosztach zakupu dodatkowych akcesoriów ochronnych.

WBUDOWANY GWINT FOTOGRAFICZNY 1/4 CALA

Drift HD GHOST wyposażony jest w standardowy gwint fotograficzny 1/4 cala.

I znów przewaga nad konkurencją – kamera Drift HD GHOST posiada wbudowany, standardowy gwint fotograficzny ¼ cala, umożliwiający stosowanie już posiadanych statywów czy innych mocowań z kamerą Drift.

DANE TECHNICZNE

1. RODZIELCZOŚĆ: 1080P, 960P, 720P, WVGA

2. KLATKARZ (kl./s):
- 25/30 w jakości 1080p
- 25/30/48/60 w jakości 960p
- 25/30/50/60 w jakości 720p
- 25/30/50/60/100/120 w jakości WVGA

3. TRYBY PRACY WIDEO:
- standardowy
- video tagging - cofanie czasu do 10/30 s, 1/2/5 minut w 1080p (np. przy zastosowaniu trybu 5 minutowego kamera nagrywa wszystko, co zdarzyło się 5 minut przed włączeniem nagrywania, 5 minut „w trakcie cofania” oraz dodatkowe 5 minut po wydarzeniu - łącznie 15 minut nagrania)

4. KODOWANIE: Codec H.264 z zapisem do pliku MP4 lub MOV (do wyboru z poziomu menu kamery)

5. KĄTY WIDZENIA OBIEKTYWU: 90 / 127 / 170 stopni

6. KOREKCJA EKSPOZYCJI: (-2) / (-1) / 0 / (+1) / (+2)

7. ROZDZIELCZOŚĆ ZDJĘĆ: 11 / 7 / 5 MPix

8. TRYBY FOTOGRAFICZNE:
- standardowy
- samowyzwalacz co 3 / 5 / 10 s
- interwały czasowe co 0,5 / 1 / 2 / 3 / 5 / 10 / 30 s lub 1 min (kamera automatycznie robi zdjęcia w podanych odstępach czasowych)
- zdjęcia seryjne – 5 lub 10 klatek na sekundę

9. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 1700 mAh
10. Dwukierunkowy pilot zdalnego sterowania z diodami LED do obsługi funkcji wideo/foto – zasięg do 10 metrów
11. Wbudowany ekran LCD pokryty szkłem ochronnym CORNING® GORILLA GLASS® – przekątna 2 cale
12. Wbudowana obsługa Wi-Fi (aplikacja na systemy iOS® i Android®)
13. Zaawansowana obróbka AUDIO PureTM
14. Obsługa kart microSD do 32GB
15. Nowoczesny, 7-elementowy, wymienny i obracany obiektyw
16. Zoom cyfrowy 10x
17. Wodoodporność do 3 metrów
18. Wbudowany gwint fotograficzny 1/4"
19. Wyjście na mikrofon zewnętrzny 3.5 mm (typu minijack)
20. Wyjście HDMI Mini (typu C)
21. MENU w języku polskim (oraz 14 innych językach)

Kamera HD GHOST w zestawie z akcesoriami w opakowaniu nagrodzonym prestiżową nagrodą Red Dot Design Award 2013.

W ZESTAWIE

 • Kamera Drift HD GHOST
 • Dwukierunkowy pilot zdalnego sterowania
 • Uniwersalny klips mocujący
 • Akumulator litowo-jonowy 1700 mAh
 • Mocowanie do powierzchni płaskich Drift Flat Adhesive Mount
 • Mocowanie do powierzchni obłych (np. kask) Drift Curveed Adhesive Mount
 • Mocowanie do gogli Drift Goggle Mount
 • Pasek do mocowania pilota na nadgarstku
 • Wymienna tylna klapka z wyjściami multimedialnymi
 • Kabel USB do zgrywania materiału ładowania kamery
 • Instrukcja obsługi (wysyłana w formie elektronicznej w pliku PDF)

iF Product Design Award 2013 dla opakowania kamery Drift HD GHOST.Kamera do sportów ekstremalnych Drift HD GHOST została wyróżniona prestiżową nagrodą iF Product Design Award 2013 za innowacyjny projekt produktu oraz nagrodą Red Dot Award 2012 za unikalny projekt opakowania.

 

Drift HD GHOST został w 2013 roku oficjalną kamerą sportową:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (3)

20 marca 2014

HD GHOST-a zakupiłem po wielu dniach rozmyślania i czytania opinii użytkowników w internecie. Pod uwagę brałem dwie kamery - GoPro HERO3+ Silver Edition i HD GHOST. Ostatecznie padło na tego drugiego i póki co jestem zadowolony. Co prawda korzystam dopiero trzeci dzień, ale kamerką już się trochę pobawiłem i moim zdaniem jest ok :-)

26 marca 2014

Jak dla mnie kamerka jest idealna na rower. Nie widzę potrzeby zakupu czegoś droższego jak GHOST-S czy GoPro HERO3. 30 klatek w Full HD, boczne mocowanie i wymienna optyka mi w zupełności do szczęścia wystarczają. Jeśli ktoś, tak jak ja, nie jest purystą to mogę z czystym sumieniem polecić tą kamerę do codziennego użytkowania.

29 lipca 2014

Moim zdaniem jeśli ktoś nie potrzebuje nie wiadomo jakich wodotrysków, to Drift hd ghost jest nadal bardzo ciekawą kamera. 30 klatek w Full HD i 60 w HD to dla mnie w zupełności wystarczająca prędkość nagrywania, a ponieważ nie robię ujęć w stylu slow motion, jestem z zakupu jak najbardziej zadowolony - tym bardziej teraz kiedy ceny tej wersji istotnie spadły.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl