Kamera sportowa Drift GHOST-S

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 1 199,00 zł 1199.00
Cena netto: 974,80 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.95699
Producent: Drift Innovation
Kod produktu: 991D-4694E
Pin It

Opis

DRIFT GHOST-S

Kamera DRIFT GHOST-S łączy w sobie szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych z niezwykle łatwą obsługą i ergonomią użytkowania na najwyższym poziomie. Jest to ewolucja techniczna, która zapewnia idealną jakość nagrań, niezwykłą trwałość i jeszcze więcej zabawy na tej samej baterii dzięki ulepszonej optymalizacji wykorzystania zasobów energetycznych w kamerze. Dodatkiem nie bez znaczenia jest także jej bardzo bogate wyposażenie, wbudowany LCD, wydajna bateria oraz szereg mocowań.

Obraz ostry i krystalicznie czysty, poprawiona współpraca z Wi-Fi, nowoczesny i niezwykle wydajny przetwornik obrazu SONY™ CMOS, jeszcze lepsza optymalizacja wydajności przy zmniejszonym poborze energii – to tylko przedsmak możliwości najnowszej kamery sportowej DRIFT GHOST-S.

Zarówno profesjonalni testerzy sprzętu sportowego, jak i sami sportowcy, którzy na co dzień użytkują kamery sportowe podczas swoich zmagań sportowych z dużą dozą niecierpliwości czekali na nowy produkt brytyjskiej firmy Drift Innovation. Na 20 listopada 2013 roku przewidziano oficjalny termin premiery nowego produktu, którego wejście na rynek mogło spowodować małe zamieszanie w segmencie kamer sportowych. Już podczas pierwszych chwil prezentacji nowej kamery DRIFT GHOST-S wiadomo było, że długo wyczekiwany następca bardzo udanej i docenianej kamery sportowej DRIFT HD GHOST podnosi poprzeczkę jakości jeszcze wyżej niż do tej pory.

Zaprezentowana kamera pełnymi garściami czerpie ze swojego poprzednika – kamery HD GHOST i implementuje rozwiązania sprawdzone i wielokrotnie docenione nie tylko przez sportowców korzystających z urządzenia podczas licznych zawodów, lecz również przez specjalistów z branży wideo. Jednak kamera DRIFT GHOST-S w „opakowaniu” tylko kosmetycznie zmienionym względem sprawdzonej konstrukcji poprzednika, oferuje znacznie więcej funkcjonalności, przez co buduje swoją przewagę na rynku oferując możliwości niedostępne do tej pory dla innych kamer do sportów ekstremalnych na rynku.

JAKOŚĆ OBRAZU – ZUPEŁNIE NOWY POZIOM

Kamera DRIFT GHOST-S posiada nowoczesny 12-MPix przetwornik obrazu SONY™ CMOS, który zapewnia obraz najwyższej jakości zarówno w rozdzielczości FullHD, jak i HD. Niezwykle istotną kwestią różniącą kamerę GHOST-S od poprzednika jest możliwość rejestracji większej liczby klatek na sekundę. Dzięki zastosowaniu nowego przetwornika wideo możliwa jest teraz rejestracja materiału w rozdzielczości Full HD (1080p) z prędkością 60 kl./s oraz z prędkością 120 kl./s w rozdzielczości HD (720p). Dokładnie dwukrotne zwiększenie możliwości kamery DRIFT GHOST-S w tym zakresie w porównaniu z poprzednikiem umożliwia jeszcze łatwiejsze i zdecydowanie bardziej efektowne tworzenie filmów w technice „slow-motion”.

TRYB OBRAZU – NADAJ CHARAKTER SWOIM UJĘCIOM

Po raz pierwszy użytkownicy nowego GHOST-S będą mogli sobie pozwolić na wybór trybu rejestrowanego obrazu, dzięki czemu będzie możliwe dostosowanie charakteru obrazu w zależności od potrzeb i warunków oświetleniowych. Kamera sportowa GHOST-S umożliwia wybranie następujących trybów rejestracji wideo:

 • NORMALNY: opcja ta jest zdefiniowana standardowo jako ustawienie domyślne. Praca w tym trybie rejestracji kamery daje najbardziej naturalną paletę kolorów w obrazie.
 • ŻYWY: tryb rejestracji podbija kolory, przy równoczesnym zwiększeniu kontrastu
 • SŁABE ŚWIATŁO: tryb ten to odpowiedź na zapotrzebowanie użytkowników kamer sportowych GHOST na rejestracje obrazu najwyższej jakości w warunkach niskiego oświetlenia, np. po zmroku lub w pomieszczeniach ze słabym naświetleniem.

TRYB CLONE – ZARZĄDZAJ GRUPĄ KAMER PRZY POMOCY WIFI

DRIFT GHOST-S został jeszcze bardziej dopracowany pod względem zarządzania i wykorzystania możliwości wbudowanego modułu WiFi. W ramach wydajniejszego zoptymalizowania modułu WiFi kamery udostępniono użytkownikom nową opcję – tryb clone, za pośrednictwem którego można zsynchronizować ze sobą grupę do 5 kamer. Teraz gdy nagrywasz skomplikowane ujęcia przy pomocy więcej niż jednej kamery sportowej nie musisz za każdym razem sprawdzać ustawień poszczególnych kamer. Wystarczy sparowanie urządzeń w jedną grupę i zarządzanie ustawieniami całej grupy przy pomocy tylko jednej z nich.

BIT RATE – STRUMIEŃ DANYCH POD KONTROLĄ

Kamera sportowa DRIFT GHOST-S umożliwia użytkownikowi pełną kontrolę nad strumieniem danych i jego przepływnością. Teraz dzięki ustawieniom BIT RATE możesz wpływać na kompresje wyjściową swojego materiału - od standardowej i powszechnie stosowanej H.264 po strumienie o dużo większym natężeniu danych, aż do 35 Mbsp!

MEMORY RECOVERY – WSZYSTKO W PAMIĘCI

Po raz pierwszy w tego typu urządzeniach zastosowano innowacyjną funkcję odzyskiwania pamięci, która umożliwia użytkownikom kamery sportowej GHOST-S odzyskanie materiału, w sytuacji nagłego wyłączenia kamery lub wyczerpania baterii. Od dziś koniec z poszarpanymi nerwami, gdy po nagraniu wyjątkowego ujęcia twoja kamera wyłącza się np. z powodu wyczerpanej baterii – Twój materiał jest teraz bezpieczny dzięki zaimplementowanej w kamerze funkcji „przywracania pamięci”.

TRYB WIDEOREJESTRATORA (CAR DVR) - WYKORZYSTAJ KAMERĘ W SWOIM AUCIE

DRIFT GHOST-S już nie musi służyć wyłącznie jako wideo rejestrator do sportów ekstremalnych. Teraz swoją kamerę sportową możesz używać jako rejestrator trasy w swoim pojeździe. Po przejściu w  tryb CAR DVR urządzenie automatycznie się włączy i zacznie nagrywać obraz. Kamera rozpocznie rejestracje obrazu o żądanych interwałach czasowych i będzie tworzyła pliki (o wybranej długości), aż do momentu całkowitego zapełnienia karty pamięci. Po zapisaniu całej karty, kamera automatycznie będzie kasowała najstarsze pliki i zapisywała w ich miejsce aktualny materiał.
Dostępne interwały czasowe: 1min / 3min / 5min / 10min / 15min

2” WYŚWIETLACZ LCD CORNING® GORILLA® GLASS – KONIEC Z UCIĄŻLIWYMI RYSAMI

Kamera Drift GHOST-S posiada bardzo czytelny dwucalowy wyświetlacz LCD, który zabezpieczony jest dodatkową powłoką ochronną Corning Gorilla Glass, która zabezpiecza ekran przed porysowaniem.Do największych zalet sportowych kamer Drift należy niezaprzeczalnie najwyższej jakości ekran. W przypadku kamery GHOST-S zaleta ta jest jeszcze bardziej widoczna. Co istotne, w DRIFT GHOST-S po raz kolejny zastosowano sprawdzoną powierzchnię ochronną CORNING® GORILLA GLASS®. Powłoka ta jest stosowana obecnie powszechnie w telefonach komórkowych z najwyższej półki cenowej, a teraz będzie chroniła również ekran Twojej kamery sportowej! Wszystko to, w połączeniu z wyjątkowo prostym i intuicyjnym, graficznym MENU, dostępnym również w języku polskim sprawia, że obsługa urządzenia jest czystą przyjemnością, której nie straszne są grube sportowe rękawiczki ochronne.

Duży i bardzo czytelny ekran to również albo i przede wszystkim pełna kontrola nad kadrem. Od dziś nie będzie już konieczności nagrywania materiału „na oko”, ani tym bardziej nie złapanych w obiektywie elementów czy nieciekawych i nieprzydatnych ujęć. Ekran kamery to również natychmiastowy dostęp do nagrań i zapisanych zdjęć. Obejrzyj nagrania bezpośrednio na wyświetlaczu kamery i podziel się nimi z rodziną i znajomymi!

NIEZWYKLE WYDAJNA BATERIA - JESZCZE WIĘCEJ ZABAWY BEZ KONIECZNOŚCI ŁADOWANIA

Model DRIFT GHOST-S posiada baterię o pojemności 1700 mAh, sprawdzoną wielokrotnie w poprzednim modelu. Dzięki bardzo dobremu zarządzaniu baterią i ulepszonym algorytmom wykorzystywania energii kamera jest w stanie nagrywać na pełnej baterii materiał w rozdzielczości FullHD w trybie ciągłym aż do 3,5h! Ponadto, co bardzo istotne, jeśli posiadasz dodatkowe baterie od poprzedniego modelu (HD GHOST), z powodzeniem wykorzystasz je w najnowszej kamerze zyskując około pół godziny dodatkowej zabawy dzięki zaawansowanej optymalizacji korzystania z zapasów energetycznych akumulatora.

BEZPRZEWODOWY PILOT – ZARZĄDZAJ SWOJĄ KAMERĄ ZDALNIE

Kamera współpracuje z rewolucyjnym pilotem, który sprawdził się idealnie w poprzednim modelu. DRIFT GHOST-S standardowo wyposażony jest w dwukierunkowy pilot z diodami LED i przyciskami, dzięki któremu obsługa podstawowych funkcji kamery/aparatu w odległości do 10 metrów jest banalnie prosta i przyjemna. Pilot ponadto sygnalizuje obecny status urządzenia poprzez zmianę koloru wmontowanych diod LED. Zastosowanie dedykowanych fal radiowych zamiast WiFi powoduje, że nawet bardzo intensywne korzystanie z pilota bezprzewodowego jest wręcz nie zauważalne w długości pracy baterii kamery. Korzystanie z pilota umożliwia ponadto wykonywanie zdjęć podczas pracy kamery w trybie wideo.

APLIKACJA DRIFT APP ORAZ MODUŁ WIFI OBSŁUGUJĄCY KAMERĘ DO 100 METRÓW!

Aplikacja Drift App - Kamera sportowa pod pełną kontrolą na Twoim telefonie z systemem Google Android.Drift App umożliwia pełną kontrolę kadrów, zmianę ustawień trybów nagrywania oraz przeglądanie nagranego materiału, a to wszystko w odległości nawet do 100 metrów od kamery!Aplikacja Drift App - Kamera sportowa pod pełną kontrolą na Twoim telefonie z systemem apple iOS.

Kamera sportowa DRIFT GHOST-S standardowo wyposażona jest w obsługę technologii Wi-Fi. Dzięki darmowej aplikacji DRIFT APP połączenie kamery ze smartfonem (Apple iOS®, Google Android®) to czysta przyjemność, a także niebywała wygoda obsługi urządzenia. Połączenie smartfona z kamerą umożliwia pełną kontrolę nad urządzeniem i jego parametrami, podgląd kadru, a nawet obejrzenie galerii wykonanych zdjęć w odległości nawet do 100 metrów od kamery! Zamontuj swoją kamerę w dowolnym miejscu i ciesz się możliwością edycji jej ustawień bez konieczności podchodzenia do urządzenia.

UNIKALNA, INNOWACYJNA FUNKCJA TAGOWANIA WIDEO - NAGRAJ NAWET TO, CO JUŻ SIĘ WYDARZYŁO!

Bardzo często znajdujemy się w sytuacji, gdy możliwości uchwycenia wyjątkowego ujęcia jest bardzo niewiele - najczęściej możliwość jest tylko jedna. W takiej właśnie sytuacji, gdy pracujesz pod presją i chcesz uniknąć irytacji związanej z brakiem nagrania być może kluczowego dla całego materiału ujęcia, firma DRIFT wraz z najnowszym modelem GHOST-S, wyposaża Cię w absolutnie unikalną i obecnie jedyną na rynku funkcję „cofania czasu”. Zastosowanie funkcji „tagowania wideo” powoduje, że kamera rejestruje obraz w buforze wewnętrznym nie zapisując go na karcie, dopóki Ty nie zdecydujesz inaczej. W ten sposób możesz nagrać materiał w rozdzielczości FullHD (1080p) do 5 minut wstecz i uchwycić właśnie to co się wydarzyło przed chwilą - to czego potrzebujesz! Powstały w ten sposób materiał wideo zawierał będzie 5 minut wydarzeń minionych oraz kolejne 10 minut wydarzeń bieżących i przyszłych – w sumie 15 minut nagrania filmowego.

WYMIENNY I OBRACANY OBIEKTYW – KADR POD PEŁNĄ KONTROLĄ

DRIFT GHOST-S przejął bardzo wygodne rozwiązanie od swoich poprzedników – obracany i wymienny obiektyw. Poprzez zastosowanie tego typu układu optycznego użytkownik kamery sportowej otrzymał po raz pierwszy możliwość korekcji kadru przy pomocy samego obiektywu w przypadku mocowania kamery na powierzchniach niewypoziomowanych (np. but narciarski, czapka, kierownica, ramię użytkownika), a także szybką wymianę w przypadku jego ewentualnego uszkodzenia. Zamontuj swoją kamerę w dowolnym, wygodnym dla Ciebie miejscu wykorzystując dowolne mocowanie Drift, a następnie w szybki i bardzo łatwy sposób skoryguj kadr przekręcając obiektyw swojej kamery.

3-METROWA ODPORNOŚĆ NA WODĘ BEZ DODATKOWEJ KASETKI USZCZELNIAJĄCEJ

Kamera DRIFT GHOST-S doskonale radzi sobie nie tylko w deszczowe dni, ale również w wodzie. Odziedziczona po poprzedniku specjalna konstrukcja obudowy kamery zapewnia jej wodoszczelność i odporność na zanurzenie nawet do 3 metrów głębokości bez wymogu korzystania z dodatkowej obudowy wodoodpornej! W przypadku konieczności posiadania większego progu wodoszczelności wystarczy zastosować dedykowaną kasetkę wodoodporną dostępną jako akcesorium dodatkowe. Jeśli posiadasz już kasetkę wodoodporną do poprzedniego modelu nie musisz jej wymieniać – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów firma Drift postarała się zapewnić najwyższy poziom kompatybilności wstecznej nowej kamery sportowej z poprzednim modelem – HD GHOST.

WBUDOWANY GWINT FOTOGRAFICZNY UMOŻLIWIAJĄCY KORZYSTANIE Z SETEK AKCESORIÓW RÓŻNYCH PRODUCENTÓW

DRIFT GHOST-S tak samo jak poprzednie modele tego producenta posiada wbudowany, standardowy gwint fotograficzny ¼ cala, dzięki czemu możliwy jest szybki i łatwy montaż kamery na wszystkich standardowych statywach lub innych fotograficznych akcesoriach. Nie ograniczaj się do produktów jednej marki – teraz dzięki zastosowaniu typowo fotograficznego rozwiązania możesz korzystać z szerokiej palety rozwiązań mocujących wielu producentów.

OBROTOWY KLIPS UNIWERSALNY DLA JESZCZE PRECYZYJNIEJSZEGO MONTAŻU KAMERY

Teraz już nie musisz się martwić o dokładne ustawienie mocowania kamery. Dzięki obrotowemu klipsowi dołączanemu w standardzie do kamery wraz z kompletem mocowań, kamerę można obracać o 360 stopni, co umożliwia uzyskanie odpowiedniego kadru dla materiału filmowego, zarówno przy montażu poziomym, jak i pionowym.

W ZESTAWIE

 • kamera Drift GHOST-S
 • dwukierunkowy pilot zdalnego sterowaniaKamera Drift GHOST-S - najbardziej kompletny zestaw na rynku kamer sportowych.
 • pasek do mocowania pilota na nadgarstku
 • akumulator litowo-jonowy o pojemności 1700 mAh
 • wymienna tylna bryzgoodporna klapka z osobnymi wyjściami multimedialnymi
 • obrotowy klips mocujący
 • mocowanie do powierzchni płaskich
 • mocowanie do powierzchni obłych (np. na kask)
 • mocowanie do gogli
 • kabel USB
 • przedłużka do mikrofonu
 • instrukcja obsługi (wysyłana w formie elektronicznej w pliku PDF)

 

Kamera objęta jest pełną 24-miesięczną gwarancją producencką na terytorium całej Polski.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (12)

14 marca 2014

Od 2 tygodni jestem posiadaczem kamery Drift GHOST-S. Wcześniej użytkowałem wyłącznie kamery GoPro - przed zakupem GHOST-S'a, też walczyłem z myślami, bo pierwotny wybór padł na GoPro 3 Black Edition, jednak zdecydowałem się podjechać do sklepu i przyjrzeć się kamerce od Drift'a. Boczny montaż mnie przekonał, a obracany obiektyw był przysłowiową wisienką na torcie :-)

22 marca 2014

Zakupiłam kamerę głównie do rejestrowania przejażdżek rowerowych. Jestem póki co bardzo zadowolona, chociaż szkoda, że w standardzie do kamery nie jest dołączane mocowanie na kierownice, które moim zdaniem jest bardzo przydatne.

22 kwietnia 2014

Nowy drift jest dla mnie ok. Kamera oferuje w tej cenie wszystko czego mi potrzeba.

4 lipca 2014

Kupiłam ostatnio drugą sztukę do nagrywania matwriału z dwóch różnych perspektyw i jestem bardzo zadowolona, szczególnie możliwością sterowania wieloma kamerami za pomocą jednego pilota.

7 lipca 2014

Kamerka sprawdza sie bardzo dobrze na rowerze i motocyklu. Myślałem nad nowym GoPro, ale po obniżce cen wybór padł na Ghosta i jestem jak narazie bardzo zadowolony - szczególnie że akcesoria do kamerek Drifta są zdecydowanie tańsze niż do GoPro.

24 października 2014

Ponad 2000 zł za nowe GoPro HERO4 Black to dla mnie gruba przesada więc wybór padł na GHOST-S od Drifta, który do moich zastosowań jest wyborem sensowniejszym cenowo - tym bardziej, że posiada obracany obiektyw.

5 listopada 2014

Nareszcie obniżka ceny. Widać premiera nowych kamer sportowych od GoPro wymogła również na firmie Drift obniżkę cen swoich produktów - i bardzo dobrze, bo GHOST-S trzymał cenę już bardzo długo. Dobrze, że nie szarpnąłem się na zakup wcześniej ,bo teraz w cenie poprzedniej mam zestaw z kasetką wodoszczelną. Będą jakieś promocje na święta? Potrzebuje monopodu :-)

25 stycznia 2015

Drift GHOST S przyszedł do mnie w zeszłym tygodniu i po paru dniach zabawy mogę śmiało stwierdzić, że kamerka była udanym zakupem. Obraz jest bardzo fajnej jakości, ekran czytelny, a najfajniejsza sprawa to sterowanie kamera przez aplikacje WiFi na smartfona - bardzo duże ułatwienie.

19 kwietnia 2015

Kamerę Drift GHOST-S kupiłem w zeszłym tygodniu i zdążyłem ją przetestować na rowerze. Jak dla mnie dobry wybór - bardzo fajnie sprawuje się przetwornik przy wyjeździe z zaciemnionego lasu na przestrzeń o dużo większym naświetleniu - na tym mi bardzo zależało i pod tym względem kamerka nie zawiodła.

7 maja 2015

Drift GHOST-S mam od 2 tygodni. Wąchałem się przed zakupem pomiędzy GoPro HERO 3+ Silver i Ghostem właśnie, ale obracany obiektyw i dużo dłuższa praca na jednej baterii przechyliły szalę na korzyść "ducha". Z kamerki korzystam głównie podczas zjazdów downhillowych na rowerze i jestem mega zadowolony - obracany obiektyw jest dla mnie najfajniejszą sprawa bo bardzo ułatwia mi montaż kamerki w różnych miejscach roweru. Moja kamera nagrywa nieprzerwanie 3 godziny pomimo, iż producent twierdzi, że GHOST jest w stanie nagrywać 3,5 godziny, co i tak uważam za bardzo dobry wynik. Moi koledzy na GoPro wyciągają niewiele ponad godzinne, więc jestem bardzo zadowolony :-)

15 lipca 2015

Po ostatniej obniżce kamerka ghost-s stała się i moim łupem :-) Długo zastanawiałem się pomiędzy gopro hero 3+ i ghostem, ale ostatecznie z racji obracanego obiektywu i dłuższego czasu pracy na akumulatorze wygrał sprzęt drifta. W kamerze brakuje mi dotykowego ekranu, co by moim zdaniem mega ułatwiło obsługę, ale podobno nie można mieć wszystkiego. Co do reszty nie mam żadnych zastrzeżeń.

20 kwietnia 2017

Kiedy będzie dostępna kamera Drift GHOST 4K? Słyszałem, że producent wypuścił pierwszą partie w Wlk. Brytanii - kiedy będzie w sprzedaży w Polsce?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl