Promocje
Power Bank Xblitz Energy 10000 mAh
Power Bank Xblitz Energy 10000 mAh
99,00 zł 79,00 zł 80,49 zł 64,23 zł
szt.
Kamera sportowa Drift GHOST 4K
Kamera sportowa Drift GHOST 4K
1 399,00 zł 1 299,00 zł 1 137,40 zł 1 056,10 zł
Informacje o firmie

Wchodząc w rynek kamer sportowych zdawaliśmy sobie sprawę, że obszar ten jest już w Polsce dobrze poznany i w tym obszarze swoja działalność prowadzi już kilka znanych firm – niektóre nawet od kilku lat. Dlatego też od początku działalności firmy naszym głównym celem było dostarczanie Klientom produktów wyłącznie najwyższej jakości, których renoma i niepodważalne zalety, oraz wysoka wytrzymałość na najtrudniejsze nawet warunki była wielokrotnie potwierdzana przez duże grono użytkowników, a niejednokrotnie przez znanych sportowców i wyspecjalizowanych w temacie tego rodzaju sprzętu testerów. W każdej branży najważniejszym czynnikiem decydującym o powodzeniu i osiągnięciu sukcesu jest pasja i wielkie oddanie prowadzonej działalności, dlatego też każdego dnia staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów i oferować im produkty godne zaufania, które sprostają nie tylko obecnym, ale również i przyszłym wymaganiom użytkowników.

Tematyka kamer do sportów ekstremalnych i poruszanie się w obszarze obrotu tego typu sprzętem jest pasjonującym zajęciem, które dostarcza nam wielu wspaniałych doświadczeń każdego dnia. Zafascynowani sportem – zarówno dyscyplinami letnimi, jak i zimowymi jesteśmy zaszczyceni, że kamery sportowe i wszelkiego rodzaju akcesoria oferowane przez naszą firmę za pośrednictwem sklepu Sportowe-Kamery.pl znajdują odbiorców wśród szerokiego grona profesjonalistów oraz osób które sportem zajmują się w sposób amatorski, a używając zakupionego w naszym sklepie sprzętu są w stanie z powodzeniem utrwalić swoje dokonania i wspólnie spędzone chwile.

Naszą działalność staramy się prowadzić w sposób możliwie najbardziej przejrzysty i przyjazny Klientom, dzięki temu odbiorcy naszego sprzętu mają pewność, że wraz z zakupionym towarem otrzymają komplet dokumentacji. Klienci każdorazowo otrzymują kartę gwarancyjną i instrukcję obsługi w języku polskim (w przypadku kamer sportowych) oraz potwierdzenie zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT wystawianej na życzenie kupującego. Sprzęt oferowany w naszym sklepie internetowym pochodzi wyłącznie z legalnego źródła i jest wprowadzany na rynek za pośrednictwem oficjalnej polskiej dystrybucji.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Postaramy się rozwiązać wszelkie problemy i rozwiać ewentualne wątpliwości. Dołożymy wszelkich starań by dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb i zaproponować sprzęt, który w największym stopniu sprosta stawianym wymaganiom. Zapewniamy przy tym, że każdorazowo staramy się aby warunki przygotowanej oferty były możliwie najbardziej korzystne.

Firma KONTRAST360 jest właścicielem sklepu internetowego i marki Sportowe-Kamery.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl