Informacje o firmie

Wchodząc w rynek kamer sportowych zdawaliśmy sobie sprawę, że obszar ten jest już w Polsce dobrze poznany i w tym obszarze swoja działalność prowadzi już kilka znanych firm – niektóre nawet od kilku lat. Dlatego też od początku działalności firmy naszym głównym celem było dostarczanie Klientom produktów wyłącznie najwyższej jakości, których renoma i niepodważalne zalety, oraz wysoka wytrzymałość na najtrudniejsze nawet warunki była wielokrotnie potwierdzana przez duże grono użytkowników, a niejednokrotnie przez znanych sportowców i wyspecjalizowanych w temacie tego rodzaju sprzętu testerów. W każdej branży najważniejszym czynnikiem decydującym o powodzeniu i osiągnięciu sukcesu jest pasja i wielkie oddanie prowadzonej działalności, dlatego też każdego dnia staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów i oferować im produkty godne zaufania, które sprostają nie tylko obecnym, ale również i przyszłym wymaganiom użytkowników.

Tematyka kamer do sportów ekstremalnych i poruszanie się w obszarze obrotu tego typu sprzętem jest pasjonującym zajęciem, które dostarcza nam wielu wspaniałych doświadczeń każdego dnia. Zafascynowani sportem – zarówno dyscyplinami letnimi, jak i zimowymi jesteśmy zaszczyceni, że kamery sportowe i wszelkiego rodzaju akcesoria oferowane przez naszą firmę za pośrednictwem sklepu Sportowe-Kamery.pl znajdują odbiorców wśród szerokiego grona profesjonalistów oraz osób które sportem zajmują się w sposób amatorski, a używając zakupionego w naszym sklepie sprzętu są w stanie z powodzeniem utrwalić swoje dokonania i wspólnie spędzone chwile.

Naszą działalność staramy się prowadzić w sposób możliwie najbardziej przejrzysty i przyjazny Klientom, dzięki temu odbiorcy naszego sprzętu mają pewność, że wraz z zakupionym towarem otrzymają komplet dokumentacji. Klienci każdorazowo otrzymują kartę gwarancyjną i instrukcję obsługi w języku polskim (w przypadku kamer sportowych) oraz potwierdzenie zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT wystawianej na życzenie kupującego. Sprzęt oferowany w naszym sklepie internetowym pochodzi wyłącznie z legalnego źródła i jest wprowadzany na rynek za pośrednictwem oficjalnej polskiej dystrybucji.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Postaramy się rozwiązać wszelkie problemy i rozwiać ewentualne wątpliwości. Dołożymy wszelkich starań by dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb i zaproponować sprzęt, który w największym stopniu sprosta stawianym wymaganiom. Zapewniamy przy tym, że każdorazowo staramy się aby warunki przygotowanej oferty były możliwie najbardziej korzystne.

Firma KONTRAST360 jest właścicielem sklepu internetowego i marki Sportowe-Kamery.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl