Dron 3DR IRIS+ z Gimbalem 2D do GoPro

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 3 999,00 zł 3999.00
Cena netto: 3 251,22 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: 3D Robotics
Kod produktu: 5084-374C0
Pin It

Opis

DRON 3DR IRIS+ Z GIMBALEM 2D TAROT DO KAMER GOPRO

Dron 3D Robotics IRIS+ z Gimbalem 2D Tarot to w pełni kompletny i gotowy do lotu zestaw, którego największą zaletą jest zastosowanie jednego z najlepszych systemów autopilota na rynku. Jeśli posiadasz kamerę GoPro z serii HERO 3, HERO3+ lub HERO 4 - Quadrocopter 3D Robotics IRIS+ będzie idealnym towarzyszem wszelkiego rodzaju projektów filmowych, w których zdecydujesz się użyć swojej kamery sportowej. Dron IRIS+ umożliwia nagrywanie niesamowitych ujęć z powietrza, które z pewnością staną się wspaniałym dopełnieniem pozostałych ujęć w Twoim filmie. Zastosowanie ultralekkich materiałów z wytrzymałych tworzyw sztucznych oraz modułowych - wymiennych elementów, gwarantuje najwyższą jakość wykonania i pełną satysfakcje z użytkowania drona. Kompleksowe podejście amerykańskiej firmy 3D Robotics do swoich produktów przełożyło się na niesamowitą łatwość i przyjemność obsługi quadrocoptera oraz pewność i stabilność lotu, która zapewnia jeden z najlepszych i najbardziej niezawodnych kontrolerów lotu świecie - moduł PIXHAWK, gwarantujący niezakłócony lot, zarówno w trybie sterowania manualnego, jak i w trybie w pełni zautomatyzowanym (autonomicznym).

Dron IRIS+ do kamer sportowych GoPro to w pełni profesjonalne narzędzie, zapewniające możliwość rejestrowania ujęć z zupełnie innej perspektywy. Kompleksowe podejście producenta – amerykańskiej firmy 3D Robotics do oprogramowania wewnętrznego quadrocoptera sprawiło, że obsługa drona jest łatwa i bardzo przyjemna – pilotowanie IRIS+ nie powinno sprawić żadnego kłopotu nawet początkującym użytkownikom, którzy w swojej pracy z kamerami sportowymi nie korzystali jeszcze z możliwości jakie udostępniają współczesne drony. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników procent zaimplementował w system wewnętrzny quadrocoptera IRIS+ kilka automatycznych (autonomicznych) trybów pracy, wprowadzając tym samym ergonomię obsługi urządzenia na zupełnie inny – zdecydowanie wyższy poziom. Automatyczne tryby pracy umożliwią Ci skupienie się i czerpanie przyjemności z Twoich ulubionych aktywności sportowych, podczas gdy dron IRIS+ zarejestruje zaplanowane ujęcie za Ciebie.

INNOWACYJNE TRYBY PRACY

Dron 3DR Iris+ z innowacyjnym trybem podążania za użytkownikiemTryb pracy 3PV Follow Me to innowacyjna funkcjonalność, która umożliwi Ci zaprogramowanie drona IRIS+ w taki sposób, by podążając za Tobą stale utrzymywał Twoją postać w kadrze. W tym celu producent udostępnia użytkownikom potężne narzędzie, do korzystania z którego wystarczy jedynie smartfon. Po zainstalowaniu aplikacji na swoim smartfonie uzyskasz wygodny dostęp do pełnej palety funkcjonalności Twojego drona. Za pomocą aplikacji uzyskasz możliwość ustawienia odpowiedniej odległości od Ciebie, którą IRIS+ będzie stale utrzymał podążając za Tobą. Aplikacja umożliwia ponadto ustawienie położenia quadrocoptera względem filmowanego obiektu – IRIS+ może podążać za obiektem, lecieć przed nim lub obok. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych sensorów i algorytmów przetwarzających, dron jest w stanie sam operować pracą podwieszonego Gimbala do kamery GoPro, zapewniając stałe obejmowanie Twojej postaci w kadrze w trakcie nagrywania materiału wideo.

 

Dron 3DR IRIS+ w trybie przelotu po ścieżce według wyznaczonych punktów ROI

 

Kolejną innowacyjną i bardzo przydatną funkcją zaimplementowaną w oprogramowaniu dronów IRIS+ jest możliwość wytyczania trasy przelotu przez zastosowanie tzw. punktów drogi – WAYPOINTS. Korzystając ze swojego urządzenia mobilnego (Laptop PC, tablet lub smartfon z systemem Android) i darmowej aplikacji Droid Planner 2, możesz w szybki i bardzo łatwo sposób zaplanować „ścieżkę” przelotu dla swojego quadrocoptera. Wytyczanie trasy odbywa się poprzez narysowanie na mapie satelitarnej trasy przelotu, która jest automatycznie przesyłana do aparatury sterującej drona IRIS+. Po wytyczeniu ścieżki przelotu quadrocopter automatycznie poleci zaplanowaną trasą i wyląduje we wskazanym miejscu. System oprogramowania wewnętrznego drona w trakcie przelotu w trybie autonomicznym, automatycznie utrzymywał będzie Twoją kamerę GoPro w pozycji zapewniającej ujęcie w kadrze wskazanego przez Ciebie „obszaru zainteresowania” (Region of Interest – ROI).

 

 

Gibal do kamer GoPro - 2D TarotW prezentowanym zestawie, wraz z dronem 3DR IRIS+ znajduje się dedykowany do kamer GoPro HERO 3, GoPro HERO 3+ oraz GoPro HERO 4 Gimbal 2D Tarot. Dwuosiowy stabilizator po podłączeniu do automatyki drona, w trybie rzeczywistym stabilizuję kamerę GoPro zamocowaną w uchwycie, zapewniając niesamowicie stabilne ujęcia, bez względu na ruchy drona. Wspaniałe ujęcia z powietrza, pozbawione niepożądanych zakłóceń i drgań spowodowanych przemieszczaniem się quadrocoptera, będą stanowiły idealny materiał dopełniający Twoją produkcję filmową.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem instruktażowym prezentującym sposób montażu Gimbala Tarot 2D do drona Iris+

DANE TECHNICZNE

 • Udźwig drona: 400 g
 • Czas pracy: 16-22 minuty (w zależności od obciążenia drona, temperatury oraz wilgotności powietrza, wysokości przelotowej, a także umiejętności operatora i stylu samego przelotu – czasowe zakresy przelotu wyszczególnione zostały w dołączonej do zestawu instrukcji obsługi)
 • Kontroler: z wbudowanym wyświetlaczem cyfrowym ze wskazaniami telemetrycznymi, dzięki którym użytkownik na bieżąco informowany jest o aktualnej charakterystyce i parametrach lotu, takich jak zużycie ogniwa bateryjnego, wysokość, odległość drona od użytkownika, prędkość przelotu, itd.

W ZESTAWIE

 • Dron 3DR IRIS+
 • Gimbal do kamer GoPro 2D Tarot
 • Kontroler operatora
 • Naziemna stacja radiowa do lotów w trybach automatycznych
 • Bateria litowo-polimerowa o pojemności 5100 mAh wraz z ładowarką
 • Komplet nóżek długich (4 szt.)
 • Zestaw narzędziowy
 • Instrukcja obsługi

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl